Draudimas internetu yra greitesnė, pigesnė ir patogesnė savitarnos paslauga. Jūsų paslaugoms kelionių, automobilių bei turto draudimas internetu.
šešėlis


Civilinis draudimas internetu

Pildyti civilinės atsakomybės draudimo polisą
Pildyti civilinės atsakomybės draudimo polisą
Automobilių draudimas internetu bendradarbiaujant su BTA
„BTA Draudimas“ siūlo galimybę internetu užsisakyti transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės draudimą su nuolaida. Automobilių draudimas internetu yra paprastesnis ir ženkliai greitesnis būdas apsidrausti. Jums tereikia paspausti "Pildyti civilinės atsakomybės draudimo polisą" ir užpildykite reikiamus duomenis. Sistemai sugeneravus draudimo pasiūlymą galesite matyti įmokos dydį. Įmokos dydis gali skirtis priklausomai nuo vairuotojo amžiaus, transporo priemonės, vairavimo stažo/patirties ir kitų kintamųjų. Gavus automobilių draudimo internetu pasilūlymą (kuris dar nėra draudimo polisas) būsite pasiūlyti pasirinkti Jums patogų apmokėjimo būdą. Įvydžius pavedimą, jau po kelių minučių draudimo polisą gausite į Jūsų nurodytą elektroninio pašto adresą. Automobilių draudimo internetu draudiminė apsauga galioja visoje Europos Sąjungoje bei Žaliosios kortos sistemos valstybėse (Baltarusijoje, Rusijoje, Turkijoje ir kt.).
(Civilinis draudimas internetu)

Kasko draudimas internetu

Pildyti kasko draudimo polisą
Pildyti kasko draudimo polisą
Kasko draudimas internetu
Kasko draudimas internetu jau nenaujiena Lietuvoje. Norint sufomuluoti kasko pasiūlymą iš Jūsų reikės šių duomenų: automobilio valstybinio numerio, valdytojo asmens kodo, Jūsų vairavimo stažo, bei darbinio variklio tūrio. Jei sistema nesugebės automatiškai sugeneruoti kasko pasiūlymo internetu, Jūsų kontaktiniai duomenys bus perduoti vadybininkui ir kasko pasiūlymas bus sugeneruotas rankiniu būdu. Nenustebkite, jei vadybininkas susieks su jumis Jūsų nurodytu telefonu. Kiekvienas kasko draudimas yra unikalus, kiekvienu atveju parenkamas individualus sprendimas siekiant apsaugoti klientą nuo kuo įmanoma daugiau rizikų. Tam pačiam automobiliui įmokos dydis gali skirtis. Ją įtakoja tokie veiksniai kaip: automobilio amžius, būklė, apsaugos sistemos, bei Jūsų pasirinktas frančizės dydis. Įmonėms bei juridiniams asmenims draudžiantiems kelias transporto priemones ar valdantiems didesnį autoparką, siūlome užpildyti šią formą, kad jus kuruojantis vadybininkas galėtų pasiūlyti dar geresnes draudimo sąlygas.
(Kasko draudimas internetu)

Automobilio draudimas internetuGyvenant vienoje iš avaringiausių valstybių Europoje, automobilio draudimas internetu yra nepamainoma paslauga kiekvienam vairuotojui. Apsidrausti internetu paprasta ir greita.

TPVCAPD

Nuo 2002 metų kiekvienas vairuotojas privalo turėti transporto priemonės valdytojo civilinės atsakomybės privalomąjį draudimą (TPVCAPD, arba tiesiog privalomąjį draudimą). Privalomasis draudimas apsaugo vairuotoją nuo dėl jo kaltės padarytos žalos tretiems asmenims. Jeigu vairuotojas sukėlė auto įvykį ir sužalojo kitą asmenį, sudaužė jo automobilį arba sugadino turtą esantį tame automobilyje, draudimo kompanija apmokės žalą padarytą tretiems asmenims.

KASKO

Automobilio draudimas internetu neapsiriboja privalomuoju draudimu. Daugelis draudimo kompanijų siūlo ir kitą, savanorišką automobilio draudimą – KASKO. Šis draudimas apsaugos jūsų automobilį ir jame esančius keleivius bei turta nuo bet kokių rizikų nepriklausomai nuo to kas yra įvykio kaltininkas. Svarbu paminėti, kad draudimo kompanijos pateikia “nedraudžiamų įvykių” sąrašus, tai daugiausiai įvykiai kurie įvyko neteisėtai arba netinkamai naudojant transporto priemonę (pvz.: jei vairuotojas įvykio metu buvo neblaivus draudimas negalios).

Civilinio draudimo rizikos

Privalomasis civilinės atsakomybės draudimas, atlygina žalą padarytą trečiųjų asmenų turtui ir sveikatai. Sudaužius kito žmogaus automobilį ar kitą turtą esantį automobilyje arba sužalojus jo sveikatą, draudimo kompanija atlygins nuostolius trečiajam asmeniui. Tačiau nuostoliai avarijos kaltininkui atlyginti nebus. Todėl savo automobilį ir sveikatą teks taisyti savais pinigais.

Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomas draudimas galioja visoje Europoje. Su draudimo polisu gausite “žalią kortelę” – tai tarptautinis dokumentas, kurio dėka keliaujant automobilio papildomai drausti jums nereikės.

Privalomojo draudimo kainos

Dažniausiai automobilio draudimas internetu yra pigesnis nei gyvai draudimo kompanijoje. Ir tai nėra keista, palaikyti internetinę sistemą yra pigiau nei išlaikyti klientų aptarnavimo skyrių prekybos ar miesto centre. Privalomojo draudimo kaina labiausiai priklauso nuo:

Vairuotojo – kuo daugiau patirties turi vairuotojas, tuo mažesnė tikimybė, kad jis sukels avariją. Kuo didesnė patirtis, tuo mažesnė draudimo įmoka. Draudimo kompanijos taip pat seka, kiek avarijų vairuotojas yra pradaręs praeityje – kuo daugiau avarijų, tuo didesnė įmoka. Kai kurios bendrovės daro nuolaidas vairuotojams kaime, mat ten avarijų pasitaiko mažiau.

Automobilio – galingi ir sunkūs automobiliai padaro daugiau žalos avarijos atveju, dėl to jų vairuotojams draudimo įmokos yra didesnės.

Draudimo sutarties galiojimo terminas – draustis metams yra pigiau negu kas mėnesį.

KASKO rizikos

KASKO automobilio draudimas internetu tai antras žingsnis link apsisaugojimo nuo vairavimo sukeliamų rizikų. KASKO draudimas near privalomas. (Perkant automobilį išsimokėtinai, kredito įstaiga reikalauja, kad automobilis butu apdraustas KASKO draudimu). KASKO draudimo privalumas yra tas, kad avarijos atveju, draudimo kompanija apmokės jūsų (o ne trečiųjų šalių) patirtus nuostolius nepriklausomai nuo to kas yra avarijos kaltininkas.

Draudimo kompanijos atlygina žalą padarytą apdraustam automobiliui ir jame esantiems keleiviams bei turtui. Dažniausiai KASKO draudimas galioja nuo visų rizikų, išskyrus “nedraudžiamų įvykių” riziką. Šie įvykiai nurodyti kiekvieno draudėjo taisyklėse ir gali skirtis kiekvienoje kompanijoje. (Nedraudžiamo įvykio pavyzdys yra avarijos sukėlimas vairuojant neblaiviam).

Taigi, KASKO draudimas kompensuos jūsų nuostolius, avarijos, vagystės, stichinės nelaimės, vandalizmo atvejais ir pan.

KASKO draudimo kainos

Kaip ir privalomojo draudimo atveju, KASKO automobilio draudimas internetu kainuoja pigiau nei klientų aptarnavimo skyriuje. KASKO draudimo kainos taip pat priklauso nuo vairuotojo patirties, avarijų istorijos, nuo automobilio galingumo. Tačiau KASKO draudimo įmokas apskaičiuoti sudėtingiau, šiuo atveju reikšmingi tokie kintamieji, kaip automobilio remonto kaštai ir vagiamumo statistika. Todėl kai kurių markių automobilį apdrausti gali būti brangiau nei panašios vertės kitos markės transporto priemonę.

Taigi, automobilio draudimas internetu yra paprasta, greita ir privaloma priemonė kiek įmanoma sumažinti auto įvykio sukeliamus nemalonumus. Belieka pasirinkti ar jums pakaks minimalios ir privalomos apsauga nuo žalos tretiems asmenims ty. transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas (TPVCAPD), ar žengsite dar

viena žingsnį ir įsigysite KASKO draudimą - papildomą apsaugą norintiems drąsiai jaustis kelyje, ramiai miegoti naktį ir išvengti bet kokių netikėtų išlaidų susijusių su auto įvykiais.