Draudimas internetu yra greitesnė, pigesnė ir patogesnė savitarnos paslauga. Jūsų paslaugoms kelionių, automobilių bei turto draudimas internetu.
šešėlis

Darbdaviai labiau rūpinasi savo darbuotojų sveikata.

Žinoma, paidėjus besidraudžiančiųjų skaičiuj, padidėjo ir išmokų apimtys. "PZU Lietuva"  klientams skyrė 2,5 karto daugiau išmokų nei tuo pačiu laikotarpiu praeitais metais. Bendras rodiklis rodo 8 proc. išmokų paugimą.
"PZU Lietuva“ specialistės teigimu, nuo sunkmečio pradžios verslo sektoriaus investicijos į darbuotojų gyvybės ir sveikatos draudimą padidėjo net 50 procentų. Tai yra beveik toks pats lygis, koks buvo pasiektas 2008 metais, prieš krizę.
Kokią naudą suteikia sveikatos draudimas ineternetu? Visų pirma, draudimas leidžia darbuotojams, kurios apdraudė įmonė nemokamai naudotis odontologo, sveiaktos priežiūros paslaugomis, įsigyti vaistus bei gydytis pasirinktose gydymo įstaigose.
Specialsitės teigimu, populiariausios paslaugos, kuriomis naudojasi apdraustieji yra ambulatorinio gydymo paslaugos. Tai įžvelgia ir darbdaviai, kuriems naudinga turėti rečiau sergančius ir greičiau pasveikstančius darbuotojus. Be to, yra galimybė ir sutaupyti - draudimo paslaugų įmokos yra laikomos leisitnais atsiskaitymais, o tai reiškia, kad taip išvengiama pleno mokesčio.