Draudimas internetu yra greitesnė, pigesnė ir patogesnė savitarnos paslauga. Jūsų paslaugoms kelionių, automobilių bei turto draudimas internetu.
šešėlis

Draudimo bendrovės atsigauna po krizės

Kol kas Lietuva vis dar atsilieka nuo daugumos ES šalių pagal draidimui skiarimų išlaidų kiekį vienam šalies gyventojui. Nepaisant to, Lietuvos draudikų asociacija planuoja, kad ateityje gyventojai skirs  vis daugiau lėšų draudimui. 
Tokias tendencijas lemia tai, kad gyventojų mąstymas ir nuotaikos yra gerokai pozityvesnės nei 2008-2009 m. kai prasidėjo krizė. Žmonės tiki, kad blogiausia jau praeityje ir tai daro teigiamą įtaką negyvybės draudimo skvarbos rodikliui. DPK duomenimis, šiemet sausį-rugpjūtį, palyginus su tuo pačiu 2010 m. periodu, ne gyvybės draudimo rinka Lietuvoje padidėjo 11,4%.
Visgi Lietuva stipriai atsilieka nuo tokių Europos valstybių kaip Slovakija, Slovėnija, Čekija, Estija, Lenkija, Latvija ar Venrgija. Lietuvoje statistiškai vienam gyventojui negyvybės draudimui yra skiriama vidutiniškai 327 Lt. Tuo tarpu Slovėnijoje - net 2483 Lt ir tai yra net 7,5 karto daugiau nei Lietuvoje. Tokią diferenciaciją nulemia mažas Lietuvos BVP, žemos draudimo paslaugų kainos ir tai, kad privalomasis draudimas mūsų šalyje įvestas visai neseniai.
Statistika rodo, kad įmonės labiau linkusios drausti savo turtą. Tiek turto, tiek automobilių kasko draudimas populeresnis tarp juridinių asmenų. Atitinkamai juridiniai asmenys kasko draudimu draudžia 30% automobilių, o fiziniai - vos 10%. Taip yra, nes verslo sektorius supranta draudimo svarbą ir vertina turimą turtą. Draudimas internetu - viena iš lengviausių ir greičiausių galimybių apsaugoti savo turtą.