Draudimas internetu yra greitesnė, pigesnė ir patogesnė savitarnos paslauga. Jūsų paslaugoms kelionių, automobilių bei turto draudimas internetu.
šešėlis

Lūtys skandina automobilius

Šiais metais vairuotojai ypač dažnai susidurdavo su gamtos stichijomis - audromis, vėjais, lietumi ir potvyniais. Būtent potvyniai yra ypač pavojingi lengviesiems automobiliams, o ypač tiems, kurių pravažumas mažas. Hidrosmūgis - tai variklio kritinis gedimas, kurį sukelia per išmetamųjų dujų vamzdį į variklį patekęs vanduo. Kaip žinia, variklio cilindruose kuras yra suspaudžiamas ir sprogimo metu sudega. Vanduo priešingai - nesudega, o suspaustas deformuoja viršutinę variklio dalį, sulaužo švaistyklius ir pagrindinį veleną. To pasekoje automobilio varikliui yra būtinas kapitalinis remontas. 
Lietuvos draudimas pranešė, kad šiais metais ypač pagausėjo hidrosmūgių ne tik vasaros antroje pusėje kaip įprasta, bet ir rudenį bei pavasarį.
2011 metais jau galima suskaičiuoti dešimtis audrų, po kurių keliai tapo nepravažiuojamais ežerais, pasiglemžusiais ne veiną autombilį.
„Lietuvos draudimas“ Kompleksinių žalų vadovas Gytis Matiukas pasakojo, kad hidrosmūgio metu vienam autmobiliui padaroma žala vidutiniškai siekia 5500 Lt. Jeigu automobilis naujas, suma kyla iki 10 - 20 tūkstančių litų. 
Drausk.lt visiems vairuotojams pataria - pradėjus lyti ir susidarisu nepravažiuojamiems keliams, vengti rizikos ir nebandyti įveikinėti nežinomo gylio kelio ruožų. Patartina luktelti kol vanduo išsiskirstys arba rinktis kitą maršrutą. Visgi tam, kad jaustumėtės visiškai saugūs, reikėtų pasirūpinti kasko draudimu. Kasko draudimas garnatuoja žalos altyginimą po hidrosmūgio ar kitų gamtos stichijų. Be to artėjant žiemai, didėja avarijų rizika, kuomet vairuotojai dar nėra pilnai pripratę prie pasikeitusių eismo sąlygų.