Draudimas internetu yra greitesnė, pigesnė ir patogesnė savitarnos paslauga. Jūsų paslaugoms kelionių, automobilių bei turto draudimas internetu.
šešėlis

Namų ir turto draudimas

Artėjant žiemos šventėms, verta susirūpinti savo gyvenamojo būsto saugumu. Jau tapo dėsniu, kad švenčių metu ženkliai padidėja vagysčių iš gyvenamųjų namų ir butų skaičius. Tokios priemonės kaip tvirtos durys, telefonspynės, grotomis ar žaliuzėmis apsaugotil angai bei balkonai tik prailgina įsilaužimo į namus laiką, vagys taip pat randa priemonių apeiti ir apsaugos signalizaciją. Šios priemonės padeda, kai namų savininkas visą ar bent didžiąją dienos dalį praleidžia namuose. Tačiau švenčių šurmulio metu, dažnai pamirštamas saugumas, namai paliekami tušti. Tokiu atveju, visos namų apsaugos priemonės tik trumpam sulaiko, tačiau neatbaido įsilaužėlių. Taigi tam, kad sumažinti galimą patirti žalą ir ramiau jaustis, patartina apdrausti namuose esantį turtą.

Trumpai apie turto draudimą. Draudžiant butą, galimos tokios variacijos: apdrausti vien butą, apdrausti butą bei civilinę atsakomybę, butą ir bute esantį turtą, bei visų trijų – buto, civilinės atsakomybės bei turto kombinaciją. Turto draudimo kaina labai varijuoja ir priklauso nuo daugelio veiksnių: draudimo bendrovės, pastato statybos metų, ploto, apsaugos priemonių, esančių draudžiamame gyvenamajame būste, ar draudėjas gyvens būste 9 mėnesius, bei su draudimo bendrove suderėtos turto atkuriamosios vertės.