Draudimas internetu yra greitesnė, pigesnė ir patogesnė savitarnos paslauga. Jūsų paslaugoms kelionių, automobilių bei turto draudimas internetu.
šešėlis

Naujiena - Swedbank draudimas

Į negyvybės draudimo rinką ateina nauja draudimo kompanija - „Swedbank P&C Insurance AS“. Swedbanko draudimo filialas veiklą Lietuvoje pradėjo dar spalio 1 dieną ir jau išduoda transporto priemonių, turto, kelionių ir pirkinių draudimo polisus. Kol kas Lietuvoje draudimo modelis, kuriuo dirba „Swedbank P&C Insurance AS“ yra visiška naujovė - tai bankinis draudimo modelis. Ši draudimo rūšis apjungia ir sukuria sinergiją tarp finansavimo ir draudimo paslaugų. Šios dvi paslaugos yra glaudžiai susijusios, nes gavus finansavimą turtui įsigyti, dažniausiai reikia pasirūpinti ir draudimu. Kai draudimo paslauga sujungta su finansavimu, sumažėja vartotojo rūpesčiai - čia pritaikomas vieno langelio principas. Patogu ir tai, kad apie įvykius klientas gali pranešti bendruoju banko telefono numeriu.

Bendrovė pasiūlys ir daugiau naujovių - vairuotojams, apsidraudusiems kasko draudimu, bus grąžinama didesnė suma - naujiems, iki metų senumo, automobiliams - įsigyjimo vertė, senesniems arba įsigytiems lizingu - neišmokėta lizingo suma.