Draudimas internetu yra greitesnė, pigesnė ir patogesnė savitarnos paslauga. Jūsų paslaugoms kelionių, automobilių bei turto draudimas internetu.
šešėlis

Parduodi automobilį? Neatiduok draudimo!

Draudimo bendrovės pastebi, kad vis daugiau vairuotojų parduodami savo automobilius, naujam savininkui palieka ir privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo polisą. Draudimas automobiliui yra su daromas su konkrečiu asmeniu, o ne su automobiliu, todėl jį privaloma pasilikti sau ir perkelti kitam automobiliui arba nutraukti. Taigi draudimo kompanijos primena šią smulkmeną, kuri vairuotojams po to gali kainuoti daug nervų ir laiko.

Dar blogesnė situacija susiklosto tada, kai pardavėjas perleidžia automobilį jo neišregistravęs ir nenutraukęs draudimo poliso. Tokiu atveju visi pažeidimai, kuriuos įvykdo naujasis savininkas, yra taikomi senajam vairuotojui. Tam, kad įrodyti savo tiesą, gali tekti nukeliauti ilgus kryžiaus žygius. Be to, kiekvienas, tokio vairuotojo, kuriam buvo perleista transporto priemonė, sukeltas įvykis mažina savininko drausmingumą, kuris yra esminis faktorius skaičiuojant draudimo poliso kainą. Apie sumažėjusį vairuotojo drausmingumą, klientai sužino tik atvykę apsidrausti automobilio, todėl dažnai tai būna nemaloni staigmena. Čia nepadės net draudimas internetu, nes draudimo polisas bus negaliojantis, jeigu jame nebus numatyta, kad vairuotojas yra sukėlęs autoįvykį.

Tam, kad išvengti panašių nemalonių situacijų, rekomenduojame parduodant automobilį perrašyti draudimą kitai savo transporto priemonei arba polisą nutraukti. Tuo tarpu įsigijus naudotą transporto priemonę, patariame nedelsiant apsidrausti ją savo vardu.