Draudimas internetu yra greitesnė, pigesnė ir patogesnė savitarnos paslauga. Jūsų paslaugoms kelionių, automobilių bei turto draudimas internetu.
šešėlis

Vėlinių savaitgalį pasirūpinkite saugumu

Viena didžiausių draudimo bendrovių "If" vairuotojus ragina būti ypač atidžiais artėjančio ilgojo savaitgalio metu. Šiomis dienomis eismas ypač suintensyvėja, todėl saugantis nuo gresiančių nelaimių, būtina išlaikyti atidumą, toleranciją ir pasirūpinti savo transporto priemonėmis.
Anot Lietuvos kelių policijos vienos avaringiausių ir skaudžiausių vėlinių buvo prieš 3 metus - 2008 metų rudenį, kuomet spalio pabaigoje ir lapkričio pradžioje įvyko net 52 kelių eismo įvykiai. Nelaimėse žuvo 13 žmonių ir 63 buvo sužeisti.

Tokia statistika byloja, kad vairuotojai, esant būtinybei vairuoti automobilį ir dar nepripratus prie pasikeitusių eismo sąlygų, praranda koncentraciją. Prie to labai prisideda šiomis dienomis keliuose pasirodantys nepatyrę ar retai vairuojantys vairuotojai, kurie renkasi mažesnį nei įprastą greitį ir taip stabdo eismą. Dar vienas faktorius - žieminės padangos, kurių vairuotojai dar nebūna pasikeitę ir sudėtingomis vairavimo sąlygomis renkasi kelionę su vasarinėmis padangomis. Šios aplinkybės lemia didėjantį avaringumą ir draudimo kompanijų išlaidas.

Draudimo kompanijos "If" teigimu, po Vėlinių savaitgali kaip įprasta yra sulaukiama padidėjusios klientų skaičiaus, kurie kreipiasi dėl žalų atlyginimo. Net jeigu avarija yra tik techninė ir žmonės nenukenčia, ji sukelia daug nepatogumų ir nuostolių, todėl primename, kad svarbu ne tik tinkamai pasiruošti transporto priemonę bet ir pasirūpinti draudimu.
Draudimas internetu - viena patogiausių galimybių greitai ir pigiai įsigyti privalomojo draudimo polisą ir saugiai pasitikti ilgąjį savaitgalį.