Sveiki atvykę į draudimo paslaugų svetainę drausk.lt 

Mes esame UAB Draudimo inovacijos ir Tavo patogumui sukūrėme šią svetainę, kad galėtume Tau teikti geriausius automobilio, kelionių ir būsto draudimo pasiūlymus. Kviečiame susipažinti ir žemiau rasi daugiau informacijos apie mus.

Principai, kuriais vadovaujamės savo darbe:

Profesionalumas

Mūsų komandoje dirba kvalifikuoti draudimo brokeriai, išlaikę draudimo brokerių kvalifikacinį egzaminą ir gavę draudimo brokerio pažymėjimą. Esame Draudimo brokerių rūmų (DBR) nariai bei nuolatos tobuliname savo kvalifikaciją, dalyvaudami DBR bei draudimo bendrovių organizuojamuose mokymuose.

Patikimumas

Lietuvos banko Priežiūros tarnybos sprendimu esame įrašyti į Draudimo brokerių įmonių sąrašą nuo 2020 m. Mums taikomi draudimo rinkos priežiūros teisės aktų reikalavimai, taip pat „Lietuvos bankui“ reguliariai teikiame savo finansines ir veiklos ataskaitas, patys esame apsidraudę savo profesinę civilinę atsakomybę.

Orientacija į klientą

Visada savo klientams siekiame rasti geriausius sprendimus bei patariame, kokios sąlygos yra būtinos, o kurias sąlygas, atsižvelgus į poreikius, galima koreguoti ir tokiu būdu, galbūt, sutaupyti. Mūsų prioritetas – geriausias draudimo pasiūlymas Tau!

Mūsų teikiamos paslaugos:

Konsultavimas

asmenims ir įmonėms

Transporto

draudimas (Privalomasis ir Kasko)