Privalomasis vairuotojo draudimas

Privalomasis vairuotojo draudimas, vadinamas Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu (TPVCAPD), Tau užtikrins ramybę kelyje ir apsaugos nuo nepageidaujamų rūpesčių bei išlaidų. Kiekvienam atsakingam vairuotojui privalu turėti tinkamą draudimo apsaugą nuo nenumatytų įvykių vairuojant kelyje, kad būtum finansiškai apsaugotas įvykus avarijai, kurios metu dėl Tavo atsakomybės būtų apgadintas trečiųjų šalių turtas arba sužaloti kiti asmenys.

Apie TPVCAPD trumpai

Žala kitų asmenų turtui

eismo įvykio atveju.

Žala kitų asmenų sveikatai

eismo įvykio atveju.

Pagalba kelyje ir kt.

pasirinkus papildomas paslaugas.

Sužinok savo kainą

Jeigu automobilis yra neregistruotas, įrašyk automobilio kėbulo numerį (VIN).
 
Pateikdamas šią užklausą sutinku su svetainės Privatumo politika ir asmens duomenų naudojimu draudimo pasiūlymo pateikimui.
El. pašto adresus atskirkite kableliu.

Privalomasis vairuotojo draudimas atlygina nuostolius tretiesiems asmenims, jeigu jie nukentės dėl Tavo sukelto eismo įvykio. Visos transporto priemonės, dalyvaujančios eisme Lietuvoje, privalo būti apdraustos Privalomuoju vairuotojo draudimu, tai numato TPVCAPD įstatymas.

Privalomuoju vairuotojo draudimu galima apdrausti savo transporto priemonę, tiksliau – savo civilinę atsakomybę valdant savo transporto priemonę. Šis draudimas draudžia nuo dėl Tavo kaltės įvykusio eismo įvykio padarytos žalos.

Privalomasis vairuotojo draudimas atlygina kitų asmenų turtui ir sveikatai padarytą žalą. Pavyzdžiui, avarijos metu apgadinus kito vairuotojo automobilį arba kitą turtą (pastatą, tvorą ir pan.), taip pat eismo įvykio atveju – sužalojus asmenį. Šis draudimas dengia nuostolius iki 1 300 000 EUR dėl kitų asmenų turtui padarytos žalos ir iki 6 450 000 EUR dėl kitų asmenų sveikatai padarytos žalos.

Kai kurios draudimo bendrovės kartu su Tavo sukeltus nuostolius atlyginančiu TPVCAPD siūlo ir papildomus draudimus, kurie atlygina Tavo dėl eismo įvykio patirtas išlaidas, pavyzdžiui Transportavimą iš įvykio vietos, Pagalbos kelyje draudimą, Vairuotojo ir keleivių draudimą, Draudimą nuo susidūrimo su gyvūnais ir pan. Pateikdami pasiūlymą, būtinai Tave informuosime apie galimas papildomas paslaugas.

Turi automobilį ir dalyvauji eisme – susisiek su mumis šiandien!

Apdrausime Tavo automobilį ir važiuosi ramiai, žinodamas, kad esi apsaugotas kiekviename kilometre.

Kodėl verta draustis Privalomuoju vairuotojo draudimu?

VISAPUSIŠKA APSAUGA

Jis suteikia teisės aktų numatytą visapusišką apsaugą dėl žalos kitoms transporto priemonėms, nuosavybei ar asmenims, patekusiems į avariją, ir atleidžia Tave nuo galimos didelės finansinės naštos.

VAIRUOTOJO PAREIGA

Visi Europos Sąjungos vairuotojai turi atitikti teisinius įsipareigojimus ir turėti vairuotojo civilinės atsakomybės draudimą bei pasirūpinti reikalavimus atitinkančiu ir patikimu TPVCA draudimu.

RAMYBĖ KELYJE

Vairuok be rūpesčių, žinodamas, kad turi reikiamą draudimo apsaugą netikėtų incidentų kelyje atveju.

Pasiūlymus šiai draudimo rūšiai teikia šios bendrovės: Balcia, BTA, Compensa, ERGO, Gjensidige, Lietuvos draudimas. Sužinokite daugiau apie draudimo bendroves ir jų draudimo sąlygas čia: Draudimo bendrovės.


Kitos draudimo paslaugos: