Kasko automobilio draudimas

Savanoriškas (Kasko) automobilio draudimas, arba tiesiog Kasko, suteikia draudimo apsaugą Tavo automobiliui ir padeda Tau apsisaugoti nuo netikėtumų bei galimos finansinės žalos. Nuo eismo įvykio, vagystės ar gamtos jėgų iki vandalizmo – Kasko draudimas apsaugos nuo įvairiausių pavojų, o kaskart Tau išvažiavus į kelią ar palikus automobilį stovėjimo aikštelėje, jausiesi ramus.

Apie Kasko draudimą trumpai

Tavo automobilio remontas

įvykio, vandalizmo, gamtos jėgų ir kt. atvejais.

Tavo automobilio vertė

vagystės ar visiško sunaikinimo atvejais.

Pagalba, pakaitinis ir kt.,

pasirinkus papildomas paslaugas.

Sužinok savo kainą

Jeigu automobilis yra neregistruotas, įrašyk automobilio kėbulo numerį (VIN).
 
Pateikdamas šią užklausą sutinku su svetainės Privatumo politika ir asmens duomenų naudojimu draudimo pasiūlymo pateikimui.
El. pašto adresus atskirkite kableliu.

Privalomasis vairuotojo draudimas atlygina Tavo sukeltus nuostolius kitiems, tačiau norint suteikti draudimo apsaugą savo automobiliui – reikalingas Kasko draudimas. Jis reikalingas siekiant apsisaugoti nuo finansinių nuostolių dėl savo automobilio apgadinimų, vagystės ar visiško sunaikinimo.

Kasko draudimu galima apdrausti savo automobilį ir suteikti jam draudimo apsaugą eismo įvykio (kuomet kaltininkas būsi Tu arba kitas vairuotojas), vagysčių, gaisro, gamtos jėgų, vandalizmo ir pan. atvejais. Kartu su automobiliu dažnu atveju apdraudžiama ir papildoma įranga (stogo / dviračių bagažinės, signalizacija, vaikiškos kėdutės, audio / video aparatūra, lengvo lydinio ratlankiai ir kt.) bei automobilyje esantys asmeniniai daiktai.

Automobilio apgadinimo atveju dėl draudžiamojo įvykio Kasko draudimas atlygina automobilio remonto išlaidas (įvertinus išskaitą ir nusidėvėjimą, jeigu tai yra taikoma). Automobilio vagystės arba visiško sunaikinimo atveju – atlyginami piniginiai nuostoliai pagal draudimo sutartyje nurodytą automobilio vertę (dažniausiai arba automobilio įsigijimo vertė, arba automobilio rinkos vertė), atskaičius taikomą išskaitą.

Dauguma draudimo bendrovių kartu Kasko draudimu leidžia pasirinkti arba iškart suteikia Techninės pagalbos draudimą (automobilio gelbėjimo, transportavimo, saugojimo ir kt. išlaidos), Pakaitinio automobilio draudimą, Vairuotojo ir keleivių draudimą. Pateikdami pasiūlymą, būtinai Tave informuosime apie galimas papildomas paslaugas.

Turi automobilį ir nori jį apsaugoti – susisiek su mumis šiandien!

 Apdrausime Tavo automobilį ir Tu būsi ramus dėl savo automobilio eismo įvykio, vagystės ir kitais atvejais.

Kodėl verta rinktis Kasko draudimą?

APSAUGA TAVO AUTOMOBILIUI

Visapusiška apsauga dėl nuostolių savo automobiliui, įskaitant žalą, padarytą eismo įvykių, vagysčių, gaisro, gamtos jėgų ir vandalizmo atvejais.

FINANSINIS SAUGUMAS

Automobilio apgadinimų remontas dažnu atveju reikalauja daug išlaidų, o Kasko draudimas didžiąją šių išlaidų dalį kompensuos. Visiškai netekus automobilio – Kasko draudimo išmoka palengvins naujo automobilio įsigijimą.

RAMYBĖ NE TIK KELYJE

Kasko draudimas suteikia apsaugą tiek vairuojant automobilį, tiek jį palikus stovėti. Įvykio atveju patirsi mažiau nepatogumų, nes gausi pakaitinį automobilį, o automobilio remontas su draudimo išmoka vyks paprasčiau ir greičiau.

Pasiūlymus šiai draudimo rūšiai teikia šios bendrovės: Balcia, BTA, Compensa, ERGO, Gjensidige, Lietuvos draudimas. Sužinokite daugiau apie draudimo bendroves ir jų draudimo sąlygas čia: Draudimo bendrovės.


Kitos draudimo paslaugos: