Privalomasis paspirtuko ir dviračio draudimas

Pagal Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo (TPVCAPD) įstatymą nuo 2024 m. sausio 1 d. valdytojo civilinės atsakomybės draudimą privalu turėti ir neregistruojamai motorinei transporto priemonei, pavyzdžiui, paspirtukui, dviračiui, riedžiui ar pan., kai jos didžiausias greitis yra didesnis kaip 25 km/h arba svoris yra didesnis kaip 25 kg ir greitis didesnis negu 14 km/h.

Šis draudimas suteiks apsaugą, kad nenumatytų įvykių atveju būtum finansiškai apsaugotas, jei dėl Tavo atsakomybės būtų apgadintas trečiųjų šalių turtas arba sužaloti kiti asmenys.

Apie paspirtuko ir dviračio TPVCAPD trumpai

Žala kitų asmenų turtui

įvykio atveju.

Žala kitų asmenų sveikatai

įvykio atveju.

Privalomas pagal įstatymą,

kai greitis > 25 km/h arba svoris > 25 kg ir greitis > 14 km/h.

Sužinok savo kainą

Rėmo, gamyklos serijinis ar kitas daugiausiai simbolių turintis numeris, randamas ant transporto priemonės.
 
Pateikdamas šią užklausą sutinku su svetainės Privatumo politika ir asmens duomenų naudojimu draudimo pasiūlymo pateikimui.
El. pašto adresus atskirkite kableliu.

Privalomasis paspirtuko ir dviračio draudimas atlygina nuostolius tretiesiems asmenims, jeigu jie nukentės dėl Tavo sukelto įvykio. Tokių neregistruojamų motorinių transporto priemonių, kurių greitis yra didesnis kaip 25 km/h arba svoris yra didesnis kaip 25 kg ir greitis didesnis negu 14 km/h, privalomą draudimą numato TPVCAPD įstatymas.

Privalomuoju paspirtuko ir dviračio draudimu galima apdrausti savo civilinę atsakomybę valdant apibrėžtą transporto priemonę. Šis draudimas draudžia nuo dėl Tavo kaltės įvykusio įvykio padarytos žalos.

Privalomasis paspirtuko ar dviračio draudimas atlygina kitų asmenų turtui ir sveikatai padarytą žalą. Pavyzdžiui, įvykio metu apgadinus kito vairuotojo automobilį arba kitą turtą (pastatą, tvorą ir pan.), taip pat įvykio atveju – sužalojus asmenį. Šis draudimas dengia nuostolius iki 1 300 000 EUR dėl kitų asmenų turtui padarytos žalos ir iki 6 450 000 EUR dėl kitų asmenų sveikatai padarytos žalos.

Turi elektrinį paspirtuką, dviratį ar riedį – susisiek su mumis šiandien!

Apdrausime Tavo civilinę atsakomybę ir važiuosi ramiai, žinodamas, kad esi apsaugotas kiekviename metre.

Kodėl verta draustis privalomuoju paspirtuko ir dviračio draudimu?

VISAPUSIŠKA APSAUGA

Jis suteikia teisės aktų numatytą visapusišką apsaugą dėl žalos kitų asmenų turtui ar sveikatai ir atleidžia Tave nuo galimos didelės finansinės naštos.

VALDYTOJO PAREIGA

Pagal Europos Sąjungos teisinį reguliavimą, visi tokių transporto priemonių valdytojai turi pasirūpinti reikalavimus atitinkančiu ir patikimu TPVCA draudimu.

RAMYBĖ KELYJE

Važinėk be rūpesčių, žinodamas, kad turi reikiamą draudimo apsaugą netikėtų incidentų kelyje atveju.

Pasiūlymus šiai draudimo rūšiai teikia šios bendrovės: Balcia, BTA, Compensa, ERGO, Gjensidige, Lietuvos draudimas. Sužinokite daugiau apie draudimo bendroves ir jų draudimo sąlygas čia: Draudimo bendrovės.


Kitos draudimo paslaugos: