Kelionių ir bagažo draudimas

Tikime, kad kelionę planuoji su džiaugsmu ir nekantriai jos lauki, tačiau nepamiršk įvertinti, kad nenumatyti įvykiai gali nutikti bet kurioje pasaulio vietoje, o tinkamas pasiruošimas yra svarbiausias veiksnys. Kelionių draudimas užtikrins, kad svetur nutikus netikėtam įvykiui būsi apsaugotas nuo netikėtų nuostolių ar išlaidų, patirtų kelionės metu. Drąsiai leiskis į keliones, žinodamas, kad Tavo nuotykiai yra apsaugoti visapusišku kelionių draudimu.

Apie Kelionių draudimą trumpai

Medicininės išlaidos

kelionėje.

Nelaimingi atsikimai

kelionėje.

Bagažo draudimas

ir kt. rizikos.

Sužinok savo kainą

 
Pateikdamas šią užklausą sutinku su svetainės Privatumo politika ir asmens duomenų naudojimu draudimo pasiūlymo pateikimui.
El. pašto adresus atskirkite kableliu.

Keliaujant už Lietuvos ribų ir nutikus netikėtam įvykiui – sunegalavus, patyrus nelaimingą atsitikimą, praradus bagažą, sukėlus nuostolių kitiems ir pan. – Tau gali kilti netikėtų nuostolių ar papildomų išlaidų. Turint kelionės draudimą, priklausomai nuo Tavo pasirinktų draudimo rizikų, šias kelionės metu patirtas finansines išlaidas kompensuotų draudimo bendrovė.

Pagrindinis kelionės draudimo paketas apima draudimo rizikas dėl kelionės metu prasidėjusios ūmios ligos ar patirto sužalojimo dėl nelaimingo atsitikimo

Pagrindinis kelionės draudimo paketas atlygina tokias patirtas medicinines išlaidas kaip transportavimą iki artimiausios gydymo įstaigos, gydytojo apžiūrą ir suteiktą pirmąją pagalbą, būtinus medicininius tyrimus ir pan., o mirties dėl ūmios ligos ar kelionės metu įvykusio nelaimingo atsitikimo atveju – apmokamos palaikų pargabenimo išlaidos. Pagrindinis paketas taip pat apima nelaimingų atsitikimų riziką, kuri suteikia papildomą vienkartinę išmoką mirties, neįgalumo ar traumos atvejais.

Papildomai galima pasirinkti: bagažo draudimą, civilinės atsakomybės draudimą, kelionės išlaidų draudimą.

  • Bagažo draudimas atlygina papildomas išlaidas bagažo vėlavimo, praradimo, sunaikinimo ar sugadinimo atveju.
  • Civilinės atsakomybės draudimas atlygina netyčia kelionės metu padarytus nuostolius tretiesiems asmenims dėl kūno sužalojimo, neįgalumo, mirties sukėlimo ar turto sugadinimo (tai ypač aktualu slidinėjant).
  • Kelionės išlaidų draudimas atlygina išlaidas, susijusias su nenumatytu kelionės atšaukimu ar nutrūkimu dėl keliaujančio ar jo artimųjų sunkios ligos ar mirties, netikėtos žalos turtui, kelionei būtinų dokumentų praradimo.

Aktyvus laisvalaikis kelionėje apima tokią keliaujančiųjų veiklą kaip slidinėjimas, nardymas, buriavimas, raftingas, žvejyba jūroje, važiavimas dviračiu, važiavimas motociklu ir pan. Ekstremalus sportas – apima tokias veiklas kaip kaitavimas, banglentės, burlentės, alpinizmas, BMX / MTB dviračiai, skrydžiai sklandytuvais, parasparniais, oro balionais, šuoliai parašiutais ir pan.

Planuoji kelionę – susisiek su mumis šiandien!

Apdrausime Tave ir Tavo kelionę, kad galėtum ramiai mėgautis savo nuotykiais, kad ir kur bekeliautum.

Kodėl verta rinktis Kelionių ir bagažo draudimą?

VISAPUSIŠKA APSAUGA

Kelionių draudimo rizikos apima paketą, kuris padeda išvengti papildomų išlaidų kelionėje, susijusių su medicinine pagalba, nelaimingu atsitikimu, bagažo nuostoliais ar neįvykusia kelione.

24/7 PAGALBA

Visą parą teikiama skubi pagalba ir konsultacijos, kad ir kur keliautumėte. Draudimo bendrovių partnerių tinklas užtikrina, kad bet kokioje situacijoje gausite greitą pagalbą ir patarimus.

PRITAIKYTA TAVO KELIONEI

Priklausomai nuo to, į kokią šalį vyksti ir kokia veikla planuoji užsiimti – mes pasiūlysime Tau tinkamiausią Kelionės draudimo paketą. Drąsiai tyrinėk pasaulį ir mėgaukis nuotykiais su Tau pritaikytu kelionės draudimu.

Pasiūlymus šiai draudimo rūšiai teikia šios bendrovės: Balcia, BTA, Compensa, ERGO, Gjensidige, Lietuvos draudimas. Sužinokite daugiau apie draudimo bendroves ir jų draudimo sąlygas čia: Draudimo bendrovės.


Kitos draudimo paslaugos: